Předporodní kurzy

Předporodní kurzy probíhající v našem centru mají dlouhou tradici a tím i celou řadu spokojených absolventů. Kurzy prošlo od roku 2007 více než 6000 těhotných párů a jejich reference jsou opravdu krásné. I vy se můžete přidat k této skupině spokojených žen a objevit návod, jak na porod v harmonii, klidu a hlavně beze strachu. To je totiž nejzákladnějším záměrem našich kurzů. Zbavit ženu přebytečného strachu, který by ji mohl u porodu paralyzovat a neblaze ovlivňovat tento jinak krásný proces. Získejte ty pravé informace a prožijte posilující porod. Vyberte si z následující nabídky našich předporodních kurzů  Náplň všech kurzů je totožná, liší se jen svou délkou a formou. Každá z těchto forem má své výhody a nevýhody. Více se dovíte v popisech kurzů.

„Ta vteřina, kdy rodiče poprvé spatří své dítě, je ohromující. Vítězné výrazy v obličejích rodičů, sdílené štěstí, propadnutí citům. Setkání s láskou, která nezná mezí, se sebou sama, se svou sílou a potenciálem, který v nás do té doby tiše spal. Chvíle, která mění všechny. Kéž je i váš porod naplněn štěstím a respektem.“

Co o kurzu říkají jeho absolventky

Nezapomenu na odzbrojující dávku energie, se kterou se Majka (nejen) na svých předporodních kurzech věnuje ženám. Tolik praktických a hlavně kvalitních informací, intimních detailů, na které by se mnohé ženy styděly zeptat, názorných ukázek a v neposlední řadě cit pro to, u čeho a kdy mohou být součástí kurzu i partneři a neodradit je tak záležitostmi, které „nepotřebují“ vědět… Díky tomu Majčin kurz sám doporučil i můj manžel několika známým – nadcházejícím rodičům😉 Při druhém těhotenství jsem si všechny informace připomněla díky on-line kurzu a prožila tak „porod bez obav“. Děkuji Majko

Ivana Odehnalová

Majcin kurz jsme absolvovali v roce 2008 a byl pro me i manzela velkym „nakopnutim“ spravnym smerem. Majka nas podporila ve vsech nasich pranich a pomohla nam zbavit se obav. A hlavne nam dodala sebevedomi co se tyce nasich rodicovskych kompetenci.Majko, dekujeme! 🙂 Kurz vrele doporucuji!

Lucka Šimková

I díky kurzu s Majkou, který jsem absolvovala v roce 2011, jsem si užila jak období před porodem, samotný porod a nyní si užívám i výchovu našeho syna, a chystám se na příchod druhého prcka. Majko, za vše moc díky! Určitě budeme rádi i nadále využívat i dalších služeb, které nabízíš i pro malé děti ve svém Centru.

Jana Chládková

Klikni na obrázek a vytvoř si účet v našem rezervačním systému

 

Přidej se do naší sociální bubliny 🙂