Cvičení pro těhotné

Cvičení pro těhotné předchází nežádoucím změnám, ke kterým během těhotenství dochází. Udrží vás v těhotenství v dobré fyzické i psychické kondici . 

Každá těhotná žena je originál. Každá máme jinou kondici, jiné návyky a jiné držení těla. Všechny nás však čeká porod a ten klade na naše těla velké nároky. Proto doporučujeme cvičení pro těhotné, díky kterému můžete zvýšit svou kondici, posílit potřebné partie a připravit se fyzicky na svůj porod. Krom fyzické zdatnosti zvýšíte díky endorfinům ze cvičení i dobrou náladu s pocitem, že jste pro sebe a miminko udělaly maximum. 

Nemusíte se bát obtížných cviků. Respektujeme individualitu každé ženy a jsme připraveni přizpůsobit cvičení ženám v různých stádiích těhotenství. Lekce vedou zkušené lektorky

Cena cvičení a jak se lekce hradí

Jeden samostatný vstup – 140,- Kč

Na zaplacení si prosím připravte hotovost. Cvičení nelze platit kartou.

Využijte, že některé z pojišťoven na tyto kurzy přispívají.

Lekce se hradí při příchodu v našem obchůdku. Vstup je na ulici Hybešova 14. Ženy v obchůdku mají vaši registraci. Nahlásíte jméno a po zaplacení obdržíte kartičku s číslem. S touto pak půjdete do dvorního traktu na cvičení. Kartičku s číslem odevzdáte lektorce jako potvrzení, že máte lekci uhrazenou. Tento proces prosím dodržte, aby nedošlo ke zdržení na lekci. Doporučujeme přijít alespoň 10 min před začátkem lekce. 

Co si vzít sebou

Na cvičení doporučujeme pohodlné sportovní oblečení. Ideálně takové, které Vás neomezuje v pohybu, nikde neškrtí a udržuje Vaše tělo příjemně teplé. Obuv na cvičení nebudete potřebovat. Stačí ponožky. Doporučujeme nezapomenout ručník na utření potu a dostatek pití. Vodu si můžete nabrat přímo v centru. Není potřeba ji nosit zvlášť. Podložka na cvičení a cvičební pomůcky jsou Vám u nás k dispozici. Není potřeba sebou nosit nic navíc. A co si rozhodně nezapomeňte, je dobrá nálada.

Kdy začít se cvičením pro těhotné

Doporučuje se začít od ukončeného prvního trimestr. Tedy od 13. týdne těhotenství. Pokud je ale Vaše těhotenství v pořádku a Váš gynekolog Vám nenaordinoval žádná omezení, můžete na cvičení docházet i dříve. Pro vlastní klid se o tomto záměru můžete s Vaším lékařem poradit. Nicméně to není povinné a my netrváme na předložení žádného potvrzení o povolení cvičení z jeho strany. Věříme ve Vaši osobní odpovědnost a že i Vy chcete pro své děťátko a pro sebe to nejlepší a v případě Vám známých zdravotních komplikací nebudete riskovat. Každopádně však platí, že se jedná o bezpečné cvičení bez riskantních či nebezpečných cviků.

Kdy probíhají lekce cvičení pro těhotné?

Pravidelně v úterky od 16:00 do 17:00 hod
Pravidelně v úterky od 17:00 do 18:00 hod
Pravidelně ve čtvrtky od 16:00 do 17:00 hod

Přidej se do mé sociální bubliny 🙂