Posilování dna pánevního + cvičení po porodu

Jednoduchou formou se naučíte cviky na relaxaci a aktivaci pánevního dna, posílení břišních svalů, správné držení a zpevnění těla. 

Cvičení je vhodné pro ženy po porodu, které chtějí dostat své tělo zpět do formy, pro ženy, které mají diastázu břišních svalů, pro ženy, které trpí inkontinencí, pro ženy, které jsou po operaci dělohy nebo pánevního dna, ale i pro ženy, které bolí záda nebo krční páteř.
 

Právě jste porodila a bojíte se, že se už nikdy nedostanete zpět do kondice? Cítíte se unavená? To je naprosto normální. Vaše tělo podstoupilo obrovské psychické i fyzické změny, dejte mu proto čas na regeneraci. Uspíšit jí ale můžete na lekcích cvičení po porodu. Nezapomeňte si udělat čas také sama pro sebe, nejen pro své nově narozené děťátko. Správným cvičením můžete zpevnit uvolněné tělo, včetně povolených svalů dna pánevního, snížit únavnost, dýchavičnost a předejít bolestem zad.

Doporučujeme

Během cvičení můžete mít děti u sebe. Ovšem pokud máte možnost hlídání, může babička nebo kamarádka pobýt s děťátkem v přilehlé místnosti. Budete tak stále na dosah a zároveň si užijte chvíli jen na sebe a na své tělo. Cvičení pro vás bude mít opravdu smysl a zároveň si odpočinete, zrelaxujete a naberete novou energii. 🙂

Co si vzít sebou

Na cvičení doporučujeme pohodlné sportovní oblečení. Ideálně takové, které Vás neomezuje v pohybu, nikde neškrtí a udržuje Vaše tělo příjemně teplé. Obuv na cvičení nebudete potřebovat. Stačí ponožky. Doporučujeme nezapomenout ručník na utření potu a dostatek pití. Vodu si můžete nabrat přímo v centru. Není potřeba ji nosit zvlášť. Podložka na cvičení a cvičební pomůcky jsou Vám u nás k dispozici. Není potřeba sebou nosit nic navíc. A co si rozhodně nezapomeňte, je dobrá nálada.

Cena cvičení a jak se lekce hradí

Jeden samostatný vstup – 130,- Kč
Permanentka na 5 vstupů – 590,-  Kč
Permanentka na 10 vstupů – 1.100,- Kč

Na zaplacení si prosím připravte hotovost. Cvičení nelze platit kartou.

Využijte, že některé z pojišťoven na tyto kurzy přispívájí.

Lekce se hradí při příchodu v našem obchůdku. Vstup je na ulici Hybešova 14. Ženy v obchůdku mají vaši registraci. Nahlásíte jméno a po zaplacení obdržíte kartičku s číslem. S touto pak půjdete do dvorního traktu na cvičení. Kartičku s číslem odevzdáte lektorce jako potvrzení, že máte lekci uhrazenou. Tento proces prosím dodržte, aby nedošlo ke zdržení na lekci. Doporučujeme přijít alespoň 10 min před začátkem lekce. 

Kdy cvičení probíhá

pravidelně ve čtvrtky od 16:00 do 17:00 hod s lektorkou Pavlínou

Přidej se do mé sociální bubliny 🙂