Kurz Bio-Soli (Schüsslerovi tkáňové soli v praxi)

Obsahem Schüsslerových tkáňových solí jsou výlučně minerály obsažené v lidském organismu. Jsou přirozenou součástí těla, podporují buňkový metabolizmus a doplňují potřebné minerály přímo do tkání tělesných orgánů. Biochemické tkáňové soli mají vynikající účinnost.

Jejich koncepce vychází z poznatku, že anorganický (minerální) materiál je esenciální pro zdraví a život vůbec. Schüssler identifikoval a určil 12 minerálních tkáňových solí, později byly doplněny na 24 a závěrem jeho výzkumu bylo poznání, že nedostatek některých z těchto solí vede k narušení buňkového metabolismu, případně až k narušení zdraví. Když je příslušná tkáňová sůl pravidelně doplňovaná, mohou buňky opět dosáhnout schopnosti normálně fungovat – zlepšuje se zdraví a tělesná pohoda.

Jak fungují Schüsslerovy soli

Schüsslerovy soli jsou minerály v tzv. činné (energetické) formě.
Při dnešním stavu půdy, bohužel, co do obsahu živin dochází k poklesu minerálů a vitamínů v plodinách. Díky tomu potraviny již nejsou, nebo jsou jen z části schopny vykrýt běžnou potřebu lidského těla, které pak nemůže udržet zdravou buňkovou rezonanci.
Toto je hlavní důvod pro dlouhodobé používání tkáňových biochemických solí. Ty poskytují buňkám esenciální anorganické stavební materiály na obnovení energie a regeneraci.

Tkáňové soli jsou bezpečné a jemné přípravky látek, které se přirozeně nachází v lidském těle, a proto neovlivňují anebo nepůsobí proti jakékoliv jiné medikaci, léčbě. Rozpouští se volně v ústech nebo ve sklenici čisté vody. V ústech se pak vstřebávají přímo přes membrány ústních sliznic do krevního řečiště a stávají se tak okamžitě dostupné pro tělo. Buňky tak můžou absorbovat to, co potřebují. Když je buňková nevyrovnanost korigovaná doplňováním solí delší čas, většina uživatelů pociťuje zvýšení své energie, pocitu pohody a další podobné efekty.

V kurzu se dozvíte:

  • které ze solí jsou osvědčenými indikacemi když vás trápí ekzém, rýma, únava, když vám padají vlasy nebo se vám nedaří  zhubnout.
  • co je vhodné pro to, abyste vy i vaše děti měli zdravé zuby, kosti a po čem šáhnout, když na někoho tzv“ něco leze“ nebo už má horečku.
  • jak tkáňové soli používat, dávkovat
  •  jak si můžete pomocí minerálních solí doplnit do těla látky nezbytné pro vaše zdraví 
  • že existuje snadný preventivní i akutní systém podpory vhodný pro úplně všechny věkové kategorie a v každém období života

Cena a trvání kurzu

Kurz proběhne v jednom setkání cca 1,5 hod.  = cena kurzu je 180,- za osobu

Na zaplacení si prosím připravte hotovost. Kurz nelze platit kartou.

Kurz se hradí při příchodu v našem obchůdku. Vstup je na ulici Hybešova 14. Ženy v obchůdku mají vaši registraci. Nahlásíte jméno a po zaplacení obdržíte kartičku s číslem. S touto pak půjdete do budovy ve dvorním traktu, kde kurz probíhá. Kartičku s číslem odevzdáte lektorce jako potvrzení, že máte kurz uhrazenou. Tento proces prosím dodržte, aby nedošlo ke zdržení na kurzu.

Doporučujeme přijít alespoň 10 min před začátkem kurzu. 

Těší se na vás lektorka – Mgr. Renáta Makešová

Homeopatii a přírodní medicíně se věnuje přes 15 let. Vystudovala Homeopatickou fakultu v Brně 2004-2008 s povinným studiem Medicínských znalostí, ukončeným zkouškou dle standardů pro výuku homeopatie v EU. Prošla tříletým postgraduálním studiem klasické homeopatie italské školy dle Massima Magialavoriho u MUDr. Rychlovského. Pravidelně navštěvuje semináře současných světových homeopatů Dr.Sehgala, Louise Kliena, Jana Scholtena, Anne Vervacke či Michal Yakir, u které teď navštěvuje školu systematizace rostlin.

Přidej se do mé sociální bubliny 🙂